Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
zanussi.jpg
зануси.jpg

 

  Холодильник марки Zanussi відрізняються гідною якістю, їх можна назвати «розумними» та «надійними» – тому і холодильники, і морозильні камери Zanussi вимагають ремонту досить рідко.

 

  Якщо Ви помітили неправильну роботу Вашого холодильника: підвищення температури в одній або обох камерах, сторонній шум при роботі холодильника, часте включення або, навпаки, занадто тривалу роботу компресора – викликайте майстра нашого сервісу. Кваліфікована діагностика та грамотний ремонт у рази продовжують життя холодильного агрегату. Тому за відсутності знань та досвіду роботи з цією технікою не варто намагатися усувати поломки самостійно. Використання тільки оригінальних деталей гарантує надійність роботи холодильника після ремонту в колишньому режимі. 

  

Найбільш поширені поломки в холодильниках Zanussi:

 - Вихід з ладу термостата;

 

- засмічення дренажного зливу;

 

- витік хладогенту;

 

- Вихід з ладу мотора - компресора.

  Також, слабке місце в холодильниках марки Zanussi - це гума ущільнювача, тому її, доводиться міняти кілька разів за час експлуатації. Герметичність закриття дверцят дуже важлива, у разі порушення, мотор працюватиме в посиленому режимі, що призведе до швидкого зносу і його потрібно буде ремонтувати.

 

Замовте дзвінок майстра по телефону або залиште онлайн – заявку на діагностику на нашому сайті. Довірте свою техніку професіоналам та заощаджуйте особистий час для найважливіших речей!

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників Zanussi

111вартість для сайту.jpg
bottom of page