Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
stinol.png
remont-holodilnikov-stinol-2.jpg
111вартість для сайту.jpg

 

 Торгова марка Stinol на сьогоднішній день припинила випуск холодильників, незважаючи на це, холодильники Stinol залишаються в будинках мільйонів людей і продовжують виконувати свою роботу. Проте термін експлуатації, а також помилки у використанні та інші причини нерідко призводять до поломок, які варто усунути якнайшвидше, поки вони не призвели до необхідності змінювати весь агрегат! Сьогодні на ринку послуг з ремонту холодильників присутня безліч майстрів різної кваліфікації та досвіду, але ми категорично не радимо Вам звертатися за ремонтом холодильника Stinol до недосвідчених майстрів, які можуть просто по незнанню зіпсувати апарат, що остаточно і без того вийшов з ладу.

  

Слабкі сторони Stinol:

 - Трубопровід холодоагенту. Якщо з часом холодильник Stinol став поводитися голосніше, а саме стукати, видавати гучні металеві звуки скрегота і стуку, то швидше за все трубопровід холодоагенту встановлений в тому трохи неправильно, що згодом призвело до його притирання з іншими деталями, про які він і стукає в час роботи. Важливо пам'ятати, що в жодному разі не можна самостійно намагатися змінити положення трубок холодоагенту, так як вони досить тендітні і з віком холодильника можуть схуднути при будь-якому незручному русі.

 - Ущільнювач дверцят. Згодом гумка ущільнювача на двері холодильника зношується: втрачає еластичність, відтягується, тріскається. І навіть якщо на перший погляд здається, що на це можна не звертати уваги, то згодом Ви помітите, що температурний режим у холодильній камері змінився – стало тепліше, а на стінках почав наростати лід. Ці ознаки вказують на те, що настав час запрошувати майстра з ремонту холодильників Stinol, інакше Ви ризикуєте повністю втратити такий важливий побутовий прилад.

 - Пускозахисне реле. Якщо Ви звернете увагу на те, що мотор холодильника останнім часом став поводитися незвично, вмикатися, а через кілька миттєвостей вимикатися знову, це говорить про те, що реле пускозахисне мотора-компресора зламалося і не дає мотору виконувати свою роботу.

 

Довірте свою техніку професіоналам та заощаджуйте особистий час для найважливіших речей!

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників Stinol

bottom of page