Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
image1(153).jpg
67c6dc38df6bd22f253922542117c4fa.png
111вартість для сайту.jpg

  Холодильники Siemens випускаються світовим лідером у галузі виробництва побутової техніки. Від аналогів вони відрізняються унікальним поєднанням наступних параметрів: найнижчий рівень енергоспоживання, повне керування функціями за допомогою електроніки, антибактеріальний захист камер та кліматичне зонування внутрішнього простору.

 

  Звичайно, навіть за таких характеристик не можна сподіватися, що холодильник працюватиме вічно. Зношування та несприятливі зовнішні фактори (механічні пошкодження, збої мережі тощо) впливають на роботу будь-якої техніки, викликаючи збої мережі та неполадки. Тому від поломок застрахуватись неможливо. Але їх можна попередити чи усунути на ранній стадії.

  

Недоліки холодильників Siemens:

- Порушення роботи компресора або вихід його з ладу.

- Збої системи електроніки (реле, датчики).

- Засмічення фільтрів.

- Порушення герметичності камер.

  Насправді недоліків у цієї техніки небагато. У неї набагато більше переваг. До дрібниць продумана система включає додаткові акумулятори холоду, доводчики дверей, систему придушення неприємних запахів і примусової циркуляції повітря, що дозволяє продуктам зберігати свіжість набагато довше.

 Сигналами про порушення в роботі найчастіше зупиняться збої в охолодженні (переморожування або недостатнє охолодження камер), поява конденсату та криги на внутрішніх стінках, виникнення шуму, індикація помилок на електронному табло. При грамотному ремонті із застосуванням оригінальних комплектуючих та запчастин техніка може працювати роками, не завдаючи жодних неприємностей та своєчасного усунення дрібних несправностей.

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників Siemens

bottom of page