Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
лог шарп.jpg
Sharp-SJ-PT561RHS.jpg
84bf0df91150fdde649932ef9fd4ba58.jpg
111вартість для сайту.jpg

  Японська техніка Sharp має особливу довіру українських покупців. Це один із найбільш затребуваних виробників холодильників у світі, який у процесі виробництва бездоганно дотримується всіх норм якості та безпеки. Холодильники цього бренду практично безшумні, споживають мінімум енергії та оснащені великим набором корисних функцій. Техніка Sharp страждають на набір типових проблем. Більшість із них можна уникнути при своєчасному сервісі та профілактиці техніки. Але якщо поломка вже сталася, буде потрібна професійна допомога.

  Поломка холодильника може бути викликана багатьма причинами, серед яких зношування деталей, необережне транспортування або механічні пошкодження, перепади в мережі та ін.

  Агрегати Sharp спроектовані за класичною схемою, тому вони легко піддаються ремонту. Проте роботу з техніком не варто виконувати самостійно. Її краще довірити кваліфікованому майстру, який досконало знає особливості внутрішньої будови та функціонування Sharp.

  

 

Недоліки холодильників Sharp:

- Вразлива автоматика (електронна схема). Може знадобитися або її перепаювання, або заміна на нову.

- Частий вихід із ладу датчика холодильної камери. Потрібно його налаштування або при непоправній поломці – заміна.

- Виникнення проблем із системою NoFrost. Причина цього – невиконання чищення морозильних камер, що призводить до окислення контактних груп.

- Витік холодоагенту. Виправлення цієї проблеми вимагає використання спеціального інструменту, який неможливо замінити наявним будинком.

 

У нашому сервісному центрі здійснюється усунення будь-яких збоїв у роботі холодильників Sharp.

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників Sharp

bottom of page