Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
samsung-logo-hd-wallpapers.png
dvuhdvernyj-holodilnik-samsung-58.jpg
remont-holodilnikov-samsung-1.jpg

  Компанія Samsung є однією із найпопулярніших серед фірм виробників побутової та електронної техніки в Україні. Більшість користувачів приваблює не тільки доступна ціна на всю лінійку техніки Samsung, а й високу якість виробництва та термін служби приладів. Але навіть у якісних побутових пристроях іноді відбуваються збої та трапляються поломки. До того ж, якщо дрібні побутові прилади через невисоку вартість замінити легко, то з великою побутовою технікою справи інакше. Саме тому ремонт холодильників Samsung та інших побутових приладів з кожним роком набуває все більшої популярності.

 

  Якщо Ви хочете довірити свою техніку в руки професіоналам – звертайтесь до наших майстрів компанії IceTechService!

Слабкі сторони холодильників Samsung:

- Система циркуляції холодоагенту. Витік фреону – одна з найпоширеніших проблем, які потребують ремонту холодильника Samsung. Найчастіше вона відбувається через механічні пошкодження металевих трубок, але іноді витік холодоагенту відбувається через природну корозію металу трубок циркуляції. У будь-якому випадку Вам знадобиться нова заправка фреоном та герметизація системи охолодження.

- Датчик випарника холодильника. Нерідко через стрибок напруги датчик випарника виходить з ладу, і холодильна камера просто перестає охолоджуватися, тоді як морозилка працює у звичайному режимі. Якщо це сталося, без заміни датчика не обійтись.

- Засмоктування зливного каналу конденсаційної рідини. Якщо конденсат, що утворюється в ході нормальної роботи холодильника не виводиться із задуманою швидкістю, досить швидко на задній стінці холодильної або морозильної камери утворюється крижана або снігова шуба, яка лише посилить несправність і може призвести до необхідності ще більш складного ремонту холодильника Samsung. Усунувши засмічення і розморозивши холодильник, Ви позбавитеся цієї проблеми.

  Чому Вам вигідно звернутися за ремонтом холодильника Samsung до нашої компанії?

  1. У нас штат професійних майстрів із ремонту холодильників Samsung з великим досвідом усунення поломок будь-якої складності.

  2. Усі ремонтні роботи ми проводимо прямо вдома та виїжджаємо у всі райони Києва.

  3. Ми використовуємо виключно якісні інструменти та оригінальні запчастини у ремонті холодильників Samsung.

  4. У нас доступні ціни на ремонт холодильників, а також існують знижки для постійних клієнтів.

  5. Ми надаємо гарантію на всі види робіт та запчастин.

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників Samsung

111вартість для сайту.jpg
bottom of page