Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
miele-logo.png
50407c1d1172.jpg

  Холодильники німецької торгової марки Miele – елітна побутова техніка ПРЕМІУМ-КЛАСУ. Інноваційні ідеї, висока якість, яскравий дизайн і великий модельний ряд на будь-який смак саме ця компанія завоювала довіру своїх споживачів. Ще однією дуже важливою відмінністю техніки Miele є економічність: добре продумані технології значно знижують витрату електроенергії, що немало важливо в наш час.

 

Звернень із проханням провести ремонт холодильників даного бренду зустрічаються дуже рідко, оскільки експлуатаційний ресурс холодильних агрегатів Miele у порівнянні з іншими бюджетними моделями значно вищий.

  

 

На жаль, навіть при зразковій надійності, холодильники Miele має слабкі місця:

- некоректна робота електронного блоку керування;

- виходять з ладу датчики холодильної чи морозильної камери, у результаті температурний режим збивається незалежно від виставлених налаштувань, і продукти переморожуються;

- виходить з ладу двигуна – компресора.

 

  Замовте дзвінок майстра по телефону або залиште онлайн – заявку на діагностику на нашому сайті.

 

  Використання лише оригінальних деталей є гарантією надійності роботи холодильника після ремонту у попередньому режимі. Кваліфікована діагностика та грамотний ремонт у рази продовжує життя холодильного агрегату. Тому за відсутності знань та досвіду роботи з цією технікою не варто намагатися усунути поломки самостійно. У найкращому разі це може допомогти лише на короткий термін, а в гіршому випадку – призвести до виходу з ладу дорогих вузлів.

Довірте свою техніку професіоналам та заощаджуйте особистий час для найважливіших речей!

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників Miele

111вартість для сайту.jpg
bottom of page