Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
logo-liebherr.jpg
998sbses7053.jpg
product-Side-by-Side-kholodilnik-Liebher

  Компанія Liebherr випускає холодильники преміальної лінійки. Більше півстоліття цей бренд удосконалює свій модельний ряд, в якому представлено обладнання, оснащене новітньою електронікою і що має найпродуманіший функціонал. Тим не менш, і така якісна техніка при тривалій експлуатації схильна до поломок. Вони трапляються не часто, і з об'єктивних причин, яких важко уникнути: через механічні пошкодження, руйнування деталей, збоїв у мережі, порушення правил експлуатації та ін.

 

Слабкі сторони холодильників Liebherr:

- Поломка мотора – компресора морозильної камери. Це найуразливіша частина цих холодильників. Як правило, при такій поломці потрібна заміна двигуна.

- Вихід із ладу автоматики (електронної схеми). У цьому випадку потрібна перепрошивка керуючого модуля або його заміна.

- Несправності в роботі датчика температури електронного блоку керування. В цілому блок управління надійний і практично не виходить з ладу, але датчик температури іноді збивається і потребує налаштування чи заміни.

- Витік фреону із системи. Це вимагає пошуку причини, місця витоку та перезаправлення холодоагентом.

- Розгерметизація морозильного контуру. Така поломка трапляється рідше і, як правило, потребує капітального ремонту системи.

  Крім найбільш поширених неполадок робимо заміну ущільнювальної гуми камер, ремонтуємо льодогенератор, здійснюємо перенавіс дверей, усуваємо проблему їх провисання та багато іншого.

  У разі виникнення будь-яких несправностей звертайтесь до нашого сервісного центру для діагностики та усунення причин поломки – по телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті.

CNno-4313-3.jpg
111вартість для сайту.jpg

  Практично всі технологічні нововведення в галузі холодильного обладнання було запропоновано фахівцями компанії Liebherr, що говорить про найвищий рівень його ергономічності. Грамотно усунути проблеми можуть лише сертифіковані майстри, оскільки це ремонт техніки Liebherr вимагає застосування складних діагностичних систем і лише фірмових комплектуючих.

 Навіть після серйозних поломок та капітального ремонту ви можете бути впевненими, що холодильники цієї марки продовжать справно працювати та прослужать протягом ще багатьох років.

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників Liebherr

bottom of page