Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
Логотип-LG 2.jpg
PH340_2.jpg
111вартість для сайту.jpg

  Холодильники LG займають лідируючі позиції серед українських споживачів, порівняно з іншими брендами. Серед причин такої довіри марці – високий ступінь надійності агрегатів, чудова якість усіх моделей, довговічність та економічне енергоспоживання. Ще одна важлива перевага LG – доступність за ціною витратних матеріалів, деталей та запчастин, яка спрощує та здешевлює ремонт обладнання. Навіть найякісніша техніка не застрахована від поломок у процесі експлуатації, які у переважній більшості випадків піддаються ремонту. При здійсненні ремонту спеціалістами холодильники LG продовжують працювати роками, без виникнення аналогічних проблем.

 

Слабкі сторони холодильників LG:

  За роки роботи з обладнанням бренду LG, його сервісу та післягарантійного обслуговування нашими майстрами було виявлено типові поломки, з якими найчастіше стикаються споживачі.

-

  • Несправності двигуна. Проблема потребує комплексної професійної діагностики стану системи.

  • Вихід із ладу електроніки. Причиною поломки часто стають стрибки в мережі. Рекомендуємо, щоб уникнути повторення проблеми, встановлювати стабілізатор напруги на 1 кВт.

  • Витік холодоагенту. У цьому випадку виконується часткове або повне заправлення газом.

  • Вихід з ладу датчика температури.

  • Витік газу в запіненому конденсаторі.

 

У деяких випадках можливі й інші поломки (знос деталей, несправності функціонування системи NoFrost, проблеми з реле компресора, засмічення дренажної системи тощо). Наші фахівці чудово знають всі моделі виробника та мають відповідну кваліфікацію для проведення всіх ремонтних робіт техніки LG.

Для усунення серйозних поломок потрібна допомога спеціалістів, які працюють саме з технікою цього виробника, тому що відремонтувати поломки можна лише на спеціалізованому професійному устаткуванні.

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників LG

bottom of page