Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
images.png
remote.jpg.png
gorenje-RK611PS4-2.jpg
111вартість для сайту.jpg

  Компанія Gorenje родом із Словенії, встигла зарекомендувати себе як виробник надійного та якісного холодильного обладнання. Холодильники Gorenje, як і інша продукція цього бренду, відрізняються високою якістю за міжнародним стандартом. У всіх холодильниках Gorenje продумані та реалізовані функції суперзаморожування (включення режиму швидкого зниження температури для заморожування великого обсягу продуктів харчування) та режим автовідтавання (режим автоматичного відключення через необхідні проміжки часу, виводить вологи та його випаровування). Також слід зазначити, що в холодильниках торгової марки Gorenje відбувається багато потокове циркуляція повітря, передбачені фільтри, що дезодорують, які усувають неприємні запахи. При відключенні електрики акумулятори холоду автоматично уповільнюють підвищення температури, що безперечно береже продукти від псування.

 

Слабкі сторони холодильників Gorenje:

- Некоректна робота електронного блоку управління.

- Виходять з ладу датчики холодильної або морозильної камери, внаслідок чого температурний режим збивається незалежно від виставлених налаштувань, та продукти переморожуються.

- Нерідко зустрічається витік хладогенту та засмічення капілярної трубки.

 

  Викликати майстра для діагностики проблем з холодильним обладнанням та його ремонту ви можете через онлайн-заявку на сайті або по телефону.

  Холодильники Gorenje чудово піддаються ремонту, що дає високу гарантію на виконані роботи з усунення несправностей.

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників Gorenje

bottom of page