Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
електролюкс.jpg
remote.jpg.png
111вартість для сайту.jpg

  Шведська якість холодильників Electrolux відома у всьому світі. Цей бренд користується заслуженою популярністю та довірою споживача як середнього, так і вищого класу. Але навіть дорога та якісна техніка нерідко виходить з ладу з абсолютно різних причин. Усунути поломку будь-якої складності, не порушивши при цьому складної конструкції сучасного холодильника, здатний далеко не кожен майстер.

  У таких складних питаннях, як ремонт холодильників Electrolux, головним критерієм вибору майстра має стати якість його роботи та досвід. У нашій компанії працюють найдосвідченіші професійні майстри з ремонту холодильників, які щорічно ремонтують кілька тисяч апаратів цієї марки.

 

Слабкі сторони холодильників Electrolux:

- захисне реле. Якщо ця невелика деталь виходить з ладу, а Ви не поспішайте її лагодити, наступною деталлю, що зламалися, може стати мотор-компресор, без якого робота холодильника просто неможлива. Ознаки поломки захисного реле зазвичай стає безперервна робота двигуна (зазвичай він повинен робити паузи).

- мотор-компресор. Якщо сам компресор дав збій, то Ви весь холодильник або одна з камер (якщо апарат двокомпресорний) перестає працювати, хоча лампочка всередині світить.

- модуль керування. У моделях з електронною системою управління слабкою стороною нерідко є модуль, через який Ви регулюєте температурний режим та інші функції. Якщо плата з модулем справді зламалася, Ви не тільки не зможете більше керувати своїм холодильником, але й ризикуєте його повністю втратити.

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників Electrolux

bottom of page