Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
1675467_images_4715150832.jpg
Candy.jpg

  Холодильники CANDY – найдемократичніша за ціною техніка такого рівня надійності та комфорту. Вона володіє чудовими споживчими характеристиками та набором унікальних у своєму сегменті функцій, що спрощують користування та запобігають передчасним поломкам. Проте, з часом виникнення певних збоїв у роботі неминуче. Ця закономірна, але більшість проблем легко вирішується за допомогою кваліфікованих спеціалістів.
 

  Особливістю холодильників CANDY є однотипність конструкцій усіх моделей. При значному розбіжності по функцій вони дуже схожі за основними параметрами роботи. Завдяки цьому ремонт агрегатів не потребує великих фінансових витрат та часу. Але усунення несправностей не є простим завданням і потребує спеціальних навичок та знань. Тому ремонт холодильника CANDY зробити самостійно дуже складно і, щоб уникнути непередбачених наслідків, його варто довірити професіоналам.

                    Типові несправності холодильників CANDY

 

  Італійський виробник приділяє велику увагу контролю якості продукції, тому проблеми в експлуатації агрегатів виникають рідко. Єдиною справді слабкою стороною цих холодильників є електроніка. Система управління дуже продумана і суттєво полегшує життя господинь, але значною мірою залежить багатьох об'єктивних чинників. Серед них перепади в мережі, механічні пошкодження проводів, помилки користувачів у налаштуваннях тощо. Спеціалісти нашого сервісу за роки роботи з цією технікою виявили типові поломки холодильників CANDY:

 • Несправності системи електроніки (з'являються збої в управлінні).

 • Вихід з ладу компресора (холодильник не вмикається).

 • Деформація гуми ущільнювача (агрегат не морозить).

  Холодильники CANDY із сучасним дизайном, ергономічною системою роботи та зручним функціоналом служать дуже довго. Як правило, перші проблеми з'являються не раніше 5-7 років з моменту їхнього придбання. Простий систематичний сервіс у спеціалізованому центрі захистить від більшості можливих проблем виходу агрегатів з ладу.

  Виклик майстра:
  +38 066 025 90 95
  +38 063 743 90 93


                   Орієнтовні ціни на ремонт холодильників CANDY:

111вартість для сайту.jpg
bottom of page