Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
bosch-kgn-36x45.jpg
бош 11.jpg
111вартість для сайту.jpg

  Побутові прилади німецької марки BOSCH вже давно зарекомендували себе, як міцні та якісні помічники господині у побуті. Але навіть якісна техніка інколи ламається. І якщо йдеться про невелику техніку, від якої можна відмовитися, хоч і не без деяких складнощів, то поломка великогабаритних і важливих для життя сім'ї приладів спричиняє серйозні незручності, яких краще уникати. Якщо і Ви потрапили в ситуацію, коли Вам потрібний терміновий ремонт холодильника BOSCH, негайно звертайтеся до найкращих майстрів нашої компанії.

 

Слабкі сторони холодильників BOSCH

  Наші майстри виробляють ремонт холодильників уже понад 10 років. За цей час ми встигли виділити деякі закономірності у поломках та знайти слабкі сторони у моделях холодильників цієї марки. Найчастіше причинами ремонту холодильного обладнання марки BOSCH є:

  • Несправність електронної системи керування. Найчастіше в холодильних пристроях BOSCH виходить з ладу блок управління, за допомогою якого зазвичай регулює ступінь охолодження. Ушкодження цієї частини холодильника найчастіше призводить до того, що він просто відмовляється працювати і не вмикається. Але бувають випадки, коли холодильник продовжує морозити, але вибрати режим або просто проконтролювати інтенсивність охолодження несправного приладу просто неможливо.

• Крихкість системи NoFrost. Звичайно, опція NoFrost помітно спрощує життя власникам таких холодильників, але є, як правило, найуразливішою частиною системи охолодження в холодильниках. Головна проблема полягає в тому, що вентилятор холодильників BOSCH нерідко просто не витримує навантаження через навіть невеликий шар криги, що з'явився на ньому.

• Витік холодоагенту. Слід зазначити, що холодоагент випаровується в холодильниках різних марок і молодих, але в холодильниках BOSCH слабким місцем у системі холодогенерації є метал, з якого виготовляються трубки, якими циркулює фреон (або його замінник). Щоб усунути таку несправність, потрібно відновити герметичність системи, або замінити трубки.

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників BOSCH

bottom of page