Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
xolod_atlant!!!.jpg
атлант !!!.png

  Білоруські холодильники Атлант вже понад 50 років виробляє завод у Мінську. Цей бренд відомий та любимо мільйонами українців. Холодильники цієї марки відрізняє доступна ціна та великий термін служби. Але навіть надійна та перевірена часом техніка іноді ламається.

Слабкі сторони холодильників Атлант

 • Шнур живлення. На перший погляд, мережевий шнур - це дрібна деталь, яка ніяк не впливає на якість роботи самого холодильника, але все-таки шнур, що іскрить або переламаний, може призвести до більш серйозних поломок мотора-компресора.

 • Капілярний трубопровід. Через невеликий діаметр капілярних трубок нерідко в них відбувається засмічення масляних парафінів, що осіли, які утворюють тромб і не дають фреону нормально циркулювати по системі охолодження. При цьому виді поломки засмічення слід якнайшвидше усунути, доки він не призвів до катастрофічних наслідків.

 • Ущільнювач. Зношування ущільнювальної прокладки на двері холодильника загрожує не лише втратою презентабельного зовнішнього вигляду холодильної шафи, а й порушенням температурного режиму в ньому. Це може призвести до небезпеки зіпсувати продукти, так і до серйозних поломок холодильного апарату.

 

  Якщо ви зіткнулися з необхідністю ремонту холодильника Атлант, звертайтеся до професійних майстрів з нашої компанії. Ми допоможемо Вам усунути будь-яку поломку швидко, якісно та недорого.

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників Атлант

111вартість для сайту.jpg
bottom of page