Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
Аистон.jpg

 Побутова техніка італійської марки Ariston користується великою популярністю серед споживачів завдяки високій якості та різноманітності вибору. Але прилади навіть відомих та якісних брендів іноді виходять з ладу. За статистикою після перших 5 років експлуатації 25% власників звертаються за ремонт холодильників Ariston до спеціалізованих Сервісних Центрів. Наша компанія здійснює ремонт холодильників Ariston вдома в будь-якому районі Києва. Усі наші майстри – кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи та знанням усіх сучасних технологій.

Слабкі сторони холодильників Ariston

Термодатчик. Якщо термістор (датчик, який вимірює температуру всередині холодильної камери та повідомляє про її зміни) виходить з ладу, проконтролювати температурний режим у холодильнику стає просто неможливо: він може як розморозитися, так і покритися льодом усередині абсолютно несподівано. Звичайно, це несе загрозу не тільки продуктам, а й загальної справності холодильника.

Мотор-компресор морозильної камери. Багато моделей холодильників Ariston оснащені двома компресорами, які обслуговують кожну камеру окремо. Мотор-компресор, підключений до морозильної камери нерідко виходить з ладу, тому що на нього зазвичай припадає більше роботи, ніж на іншій.

 

Таймер відтайки у системі NoFrost. Досить тендітна конструкція відтайки (таймер, датчик і запобіжник) при мінімальному пошкодженні може спричинити великі труднощі у користуванні холодильниками. Незабаром на всій поверхні утворюється товста снігова шуба і льоду.

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

 

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників 

Ariston

 

вартість для сайту 3_edited.jpg
bottom of page