Сервис обратного звонка RedConnect
 
Аистон.jpg

 Побутова техніка італійської марки Ariston користується великою популярністю серед споживачів завдяки високій якості та різноманітності вибору. Але прилади навіть відомих та якісних брендів іноді виходять з ладу. За статистикою після перших 5 років експлуатації 25% власників звертаються за ремонт холодильників Ariston до спеціалізованих Сервісних Центрів. Наша компанія здійснює ремонт холодильників Ariston вдома в будь-якому районі Києва. Усі наші майстри – кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи та знанням усіх сучасних технологій.

Слабкі сторони холодильників Ariston

Термодатчик. Якщо термістор (датчик, який вимірює температуру всередині холодильної камери та повідомляє про її зміни) виходить з ладу, проконтролювати температурний режим у холодильнику стає просто неможливо: він може як розморозитися, так і покритися льодом усередині абсолютно несподівано. Звичайно, це несе загрозу не тільки продуктам, а й загальної справності холодильника.

Мотор-компресор морозильної камери. Багато моделей холодильників Ariston оснащені двома компресорами, які обслуговують кожну камеру окремо. Мотор-компресор, підключений до морозильної камери нерідко виходить з ладу, тому що на нього зазвичай припадає більше роботи, ніж на іншій.

 

Таймер відтайки у системі NoFrost. Досить тендітна конструкція відтайки (таймер, датчик і запобіжник) при мінімальному пошкодженні може спричинити великі труднощі у користуванні холодильниками. Незабаром на всій поверхні утворюється товста снігова шуба і льоду.

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

 

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників 

Ariston

 

вартість для сайту 3_edited.jpg