Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
28054_1.jpg
ардо холодил.jpg

   За останні роки продаж холодильників ARDO на українському ринку зріс у кілька разів. Це пояснюється їхньою багатофункціональністю, надійністю та якісною збіркою безпосередньо на заводі виробника в Італії. Техніка ARDO завжди вважалася найкращою за співвідношенням показників «розумна вартість» та «надійність». Універсальний сучасний дизайн і простота у користуванні роблять цей бренд популярний серед покупців з різним достатком. Ще одна причина затребуваності холодильників ARDO – їхня тривала безпроблемна робота, що вимагає мінімальної уваги господарів.

  Поломки цієї техніки скоріше виняток, ніж закономірність. Щоб уникнути або швидко усунути достатньо стандартного сервісного обслуговування. Це успішно допомагає уникати поломок протягом не лише гарантійного терміну, а й десятиліття вперед.

Проблеми техніки ARDO

  • Утворення конденсату на внутрішніх стінах. Швидше за все, причина у механічному пошкодженні труб дренажу.

  • Відсутність холодоагенту в теплопровідних трубках. Агрегат перестає охолоджувати і вимагає заміни рідини, що охолоджує.

  • Вихід з ладу компресора. Часто поломка пов'язана із виснаженням ущільнювача, що пропускає тепле повітря.

  • Поломка пускозахисного реле. Холодильник неможливо увімкнути, він автоматично вимикається.

  • Некоректна робота системи охолодження.

  • Конструкція холодильника суттєво відрізняється від аналогічної продукції інших виробників.

 

 Нестандартність складання та комплектація ускладнює ремонт, з яким нефахівцеві впоратися практично неможливо. При зверненні в Наш центр, Ви можете бути впевнені в оперативності та якості наданих послуг завдяки чинним у нас правилам у сервісі. Майстри виїжджають до замовника з повним комплектом діагностичного обладнання, а також інструментами та сертифікованими деталями для заміни на місці.

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

 

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників ARDO

вартість для сайту 3.jpg
bottom of page