Сервис обратного звонка RedConnect
top of page
aeg.png
6418921_0.jpg

  Німецькі холодильники марки AEG впевнено посідають своє місце у ряді надійної побутової техніки. Це сучасні агрегати з серйозним опрацюванням конструкції та надійного автоматичного контролю та управління. Але будь-яка техніка має певний ресурс, який з часом виробляється, і тоді найнадійніший агрегат потребує діагностики та професійного обслуговування.

 

Причини несправностей холодильника AEG

  Усі холодильники працюють за принципом відведення тепла з робочого простору за допомогою холодоагенту. Це означає, що поломка апарата пов'язана з обмеженою кількістю причин:

  1.  неправильна робота системи циркуляції; 

  2. неправильне зчитування параметрів датчиками;  

  3. помилки у системі електронного управління; 

  4. відмова системи NoFrost відповідальної за видалення надлишків вологи та циркуляцію повітря для роботи без розморожування.

  Визначення несправності майстром має бути професійним – у сучасному пристрої всі вузли пов'язані між собою так, що одна помилка викликає ланцюжок із безлічі наслідків.

 

Ознаки поломки холодильника AEG

 

  Від вас залежить своєчасне виявлення ознак поломки та звернення до фахівця. Звертайте увагу на деякі особливості:

  • тривожна червона індикація підвищеної температури у робочій камері;

  • гудіння, свист, наростання великої снігової шуби;

  • зміна ритму роботи холодильника – надто часті включення та короткий період роботи;

  • поява «бульбашок» на задній стінці – це говорить про велику ймовірність витоку холодоагенту;

  • поява калюжі конденсату під холодильником – ознака засмічення дрежана.

 

  Не варто ігнорувати перекіс дверцят, нещільне закриття холодильника, занадто мала відстань від стіни – все це призводить до підвищеного зносу агрегату.

 

Професійний ремонт холодильника AEG

  Ремонт холодильника AEG має бути лише професійним – майстер використовує комплектуючі зі списку, який надає виробник техніки. Порушення технології призводить до серйозної поломки та подорожчання ремонту.

  Фахівці нашого сервісного центру професійно перевірять холодильник AEG та виконають ремонт із заміною комплектуючих на оригінальні, допущені до використання за вимогами технології. При поломці холодильника не намагайтеся виправити його самі – коди помилок AEG призначені для фахівця, це не є остаточною професійною діагностикою агрегату!

  Тільки майстер з повноцінною підготовкою зможе розібратися в проблемі, усунути її справжні причини та надати вам реальну гарантію на результат ремонту та використані комплектуючі. Власник техніки може бути впевнений у її тривалій роботі та надійності, якщо дотримується правил експлуатації та вчасно звертається до ремонтних організацій професійного рівня обслуговування.

Виклик майстра:

+38 (066) 025 90 95,

+38 (063) 743 90 93

 

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників AEG

111вартість для сайту.jpg
bottom of page